Gratis

Reprezentant vanzari - Bucuresti

SC HYDROLINE SRL

Candidatul Ideal

Agent vanzari
- experienta relevanta in domeniul vanzarilor (clienti finali),
- aspect profesional – business,
- foarte bune abilitati de comunicare,
- identifica si intelege nevoile si dorintele clientilor, relationeaza usor cu potentialii clienti,
- aptitudini de planificare, organizare si stabilire a prioritatilor,
- abilitatea de a lua decizii, de a inova,
- atitudine pozitiva, persoana dinamica,
- carnet de conducere, cunoasterea Bucurestiului si imprejurimi - absolut necesara !!
- cunostinte PC - Excel, Word, Email, Internet - absolut necesare !!
- disponibilitate la deplasari

Descrierea jobului

- concepe si implementeaza un program de atragere a potentialilor clienti,
- desfasoara activitate de identificare si contactare de potentiali clienti,
- prezinta si promoveaza produsele si serviciile companiei,
- mentine / dezvolta relatiile cu clientii existenti,
- mareste portofoliul de clienti,
- elaboreaza rapoarte de lucru

Beneficii:
- pachet salarial (salariu fix + comision din vanzari),
- masina de servici,
- telefon de serviciu; laptop,
- program de instruire (training).

Domeniul principal de activitate: executie si vanzari piscine, saune, cazi hidromasaj (SPA) si alte echipamente in domeniul wellness . Sediul central al societatii se afla in Timisoara. Detinem calitatea de importator exclusiv al marcii SUNDANCE SPAS (lider mondial in productia minipiscinelor tip SPA). www.sundance-spas.ro www.hydroline.ro
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024