Gratis

REPREZENTANT VANZARI BRASOV, BUCURESTI, ORADEA

ORIENT CERAMIC SRL

Candidatul Ideal

REPREZENTANT VÂNZĂRI

Dacă ești atent la detalii, bun organizator, deții abilități de comunicare și lucrezi în echipă, ești candidatul ideal pentru Orient Ceramic!

Posturi disponibile:
București: 1 post disponibil;
- Brașov: 1 post disponibil;
- Timiș, Arad, Bihor: 1 post disponibil.

BENEFICII:
- Salariu lunar fix (bază fixă 4.000 lei net);
- Comision lunar în funcție de realizări;
- Bonuri de masa;
- Salariu minim asigurat pentru primele 3 luni: 5.000 lei net;
- Salariu estimat dupa primele 3 luni: între 5.000 lei si 8.000 lei net;
- Prime de Sărbători în funcție de rezultatele societății;
- Mașină de serviciu;
- Telefon, laptop;
- Permisiune de a lipsi pentru scurt timp de la locul de muncă, în limita a 12 ore lunar;
- Participarea la cursuri de dezvoltare profesională cu toate costurile asigurate;
- Siguranța unui parteneriat pe termen lung în cadrul grupului de firme.

Cerințe profesionale:
- Studii medii sau superioare;
- Permis de conducere categoria B;
- Experiența profesională în domeniul vânzărilor de plăci ceramice sau piatră naturală constituie avantaj;
- Bune abilitați de comunicare si relaționare cu clienții societății, de negociere si vânzare;
- Bune abilități de lucru cu Word, Excel, Outlook.

Descrierea jobului

- Promovarea produselor companiei (gresie, faianță, piatră naturală etc.) către dezvoltatori imobiliari, arhitecți, revânzători și utilizatori finali;
- Menținerea legăturii permanente cu clienții existenți;
- Planificarea și efectuarea vizitelor la clienți (potențiali și existenți);
- Prospectarea pieței și dezvoltarea portofoliului de clienți pe zona alocată;
- Negocierea condițiilor de livrare, modalităților și termenelor de plată, termenelor de livrare.

Orient Ceramic activează pe piața materialelor de construcții începând cu martie 2005, devenind în scurt timp liderul zonal și unul dintre principalii jucători la nivel național în importul, distribuția și comercializarea plăcilor ceramice, cu un volum de achiziții de peste 2.000.000 metri pătrați importați anual.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 3 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024