Gratis

Reprezentant Medical

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Firma de recrutare de personal angajeaza Reprezentant medical pentru o companie de aparatura medicala!

REPREZENTANT MEDICAL:
Studii superioare incheiate cu diploma de licenta
Preferabil experienta relevanta si verificabila in vanzari business to business
Abilitati de vanzare si negociere demonstrate prin rezultate
Abilitati de comunicare
Orientare spre solutionarea diferitelor solicitari ale clientilor
Planificare riguroasa a activitatii si acoperire temeinica a portofoliului de clienti din teritoriu
Cunostinte semnificative IT-Operare PC
Limba engleza -fluent
Disponibilitate pentru deplasari, permis conducere cat.B, fara cazier
Referinte de la locurile de munca anterioare

Descrierea jobului

Promovarea si vanzarea produselor companiei in sistemul public si privat si indeplinirea targetului de vanzari in zona alocata
Crearea, mentinerea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si dezvoltarea portofoliului de clienti ai companiei
Dezvoltarea si intretinerea relatiilorcu factorii de decizie si cu toti clientii din teritoriu alocat
Realizarea vizitelor de vanzari precum si de prezentari, demonstratii, instalari si service de aparatura medicala
Participarea la targuri, congrese si expozitii de profil
Pregatirea, prezentarea si monitorizarea ofertelor, incheierea de contracte
Culegerea de informatii din teritoriu despre competitori
Realizarea la timp a rapoartelor si planificarilorprivind activitatea de promovare si vanzare, precum si updatarea continua a bazei de date de clienti
BENEFICII: Se ofera salariu fix in functie de experienta si abilitati, la care se adauga bonus din vanzari.
Se aloca masina de serviciu, telefon mobil, laptop, decont pentru deplasari.
Se realizeaza pregatire periodica prin training de produse intern si de la producator, inclusiv cu demonstratii de functionare si aplicatii ale aparatelor medicale, taining pentru dezvoltatrea competentelor de business.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 14 Iun. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.