Gratis

Reprezentant Medical

Nyrvusano Pharmaceuticals SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

- studii superioare finalizate;
- abilitati de operare PC (Word, Excel, PowerPoint);
- permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari;
- bune abilitati de comunicare si prezentare;
- orientare catre client si focus pe obtinerea de rezultate;
- proactiv si cu putere de convingere;
- dorinta de autodepasire asociata cu foarte buna capacitate de a asimila noi informatii.

Descrierea jobului

- promovarea produselor si a imaginii companiei catre medicii si farmacistii din zona alocata, in conformitate cu solicitarile companiei;
- initierea, dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu medicii din zona vizitata;
- organizarea de prezentari, mese rotunde si evenimente locale;
- monitorizarea atenta a pietei farmaceutice locale si exploatarea eficienta a oportunitatilor identificate;
- intocmirea rapoartelor periodice cu privire la activitatea realizata;

Beneficii:
Se ofera instrumentele de lucru necesare precum si oportunitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei echipe de succes, proactiva si ambitioasa.

Nyrvusano Pharmaceuticals este o companie romaneasca infiintata in anul 2016, cu capital 100% privat, care se implica in imbunatatirea calitatii vietii pacientilor din Romania prin promovarea medicala de produse din gama suplimentelor nutritionale, produse de inalta calitate ce se prezinta in combinatii unice de elemente.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 4 Mai 2024