Gratis

Reprezentant Comercial - Bucuresti (TT & IKA)

NESTLE ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Cum poti avea succes?
  • Experienta in vanzari - min. 2 ani
  • Absolvent de studii superioare
  • Limba engleza – nivel mediu
  • Carnet de conducere categoria “B”
  • Cunostinte despre piata si industrie FMCG
  • Abilitati de negociere, persuasiune si lucru in echipa
  • Comunicare, entuziasm, abilitati de prezentare.

Descrierea jobului

Descrierea pozitiei
Nestlé Romania cauta o colega / un coleg pentru pozitia de Reprezentant Comercial pentru Bucuresti.

La Nestlé vei descoperi o lume bazata pe respect – pentru noi insine, pentru colegi, pentru diversitate si pentru viitor. Respectul in cadrul Nestlé reprezinta mult mai mult decat o simpla politete – acesta ghideaza toate deciziile noastre, la fiecare nivel al organizatiei, conturand experienta pe care o oferim fiecarui angajat.

Stim ca unicitatea si succesul nostru sunt conturate de oamenii talentati care contribuie la dezvoltarea constanta a companiei. De aceea, punem in prim plan angajatii nostri si conditiile acestora de munca, iar siguranta si sanatatea sunt fundamentale in tot ceea ce facem, unul dintre obiectivele Nestlé fiind eliminarea accidentelor de munca.

O zi obisnuita ar decurge astfel:
  • Conduci prudent pe ruta alocata si vizitezi magazine de tip IKA si TT.
  • Ai o atitudine pozitiva si mentii relatiile de lunga durata cu angajatii si reprezentantii fiecarui magazin.
  • Verifici daca marfa este aranjata corespunzator la raft.
  • Asiguri implementarea materialelor promotionale.
  • Gestionezi stocurile fiecarui magazin.
  • Incerci sa dezvolti noi oportunitati de vanzare in cadrul zonei tale alocate.
  • Te asiguri ca este implementat planul lunar de vanzari.

Descrierea companiei

“Good food, Good life”

Nestle ofera locuri de munca atractive pentru o cariera de succes cu impact la nivel national, si influenta la nivel global. Vino alaturi de noi in marea echipa Nestle!

In cadrul Nestlé, cea mai mare companie de produse alimentare și de bauturi din lume, suntem condusi de un scop simplu si bine definit: ne dorim sa imbunatatim calitatea vietii si sa contribuim la un viitor mai sanatos. De aceea, valorile noastre au la baza respectul: pentru noi insine, pentru ceilalti, pentru diversitate, si nu in ultimul rand, pentru viitor.

Cu ambitie si dorința de a-ti depasi limitele, vei avea acces la o multitudine de oportunitati, insa adevarata realizare provine din sansele pe care le creezi tu insuti - prin ideile, pasiunea si competentele de care vei da dovada. Nestlé sustine dezvoltarea fiecarui angajat, punand accentul pe responsabilitatea si autonomia individuala, asigurand un mediu favorabil aspiratiilor si ambitiilor pe termen lung: un ritm de munca accelerat, o cultura bazata pe munca in echipa si o deosebita importanta acordata echilibrului dintre viata personala si cea profesionala.

În Romania, Nestlé este unul dintre cei mai importanti jucatori de pe piata de alimente si bauturi, portofoliul cuprinzand o gama larga de produse din diverse categorii, pentru a raspunde cererii consumatorilor:

Bauturi (Nescafé, Nesquik); Dulciuri (JOE, Nesquik, Kit Kat, Lion, After Eight, Smarties); Produse culinare (Maggi); Hrana pentru copii (Nestlé Infant Nutrition); Batoane si cereale pentru micul dejun (Nestlé Fitness, Musli, Nesquik, Chocapic etc.); Hrana pentru animale (Purina); Divizia de lux – Nespresso; Nestlé Professional - divizia de solutii „out of home”.

La Nestlé vei intalni oameni extraordinari in fiecare etapa a carierei tale si vei avea sansa de a evolua, invatand secretele celor mai iscusite minti din intreaga organizatie. Mediul nostru organizațional global, asigura un spectru foarte vast de experiente si perspective, intr-o gama larga de profesii.

In plus, experienta ta poate acoperi mai multe brand-uri, diverse categorii de business sau chiar multiple tari datorita faptului ca Nestlé nu este reprezentat doar de produsele si serviciile pe care le ofera, ci si de oamenii care asigura succesul acestora.

Inainte de a aplica pentru aceasta pozitie va invitam sa accesati pagina de internet a Nestlé Romania, sectiunea Cariere, pentru a afla mai multe detalii despre mediul de lucru din cadrul companiei si pentru a va informa cu privire la modul in care Nestlé prelucreaza datele dumneavoastra cu caracter personal.

Tinand cont de numarul mare de aplicatii, te rugam sa ai in vedere faptul ca numai candidatii selectati vor fi contactati.

Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024