Gratis

Reprezentant Comercial- Bihor, Bucuresti, Brasov (m/f/d)

Würth Romania SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

- studii medii finalizate;
- posesor carnet de conducere categoria B;
- abilitati de comunicare si negociere;
- cunostinte tehnice;
- experienta minima in domeniul vanzarilor.

Descrierea jobului

-vizitarea clientilor din baza de date;
-prezentarea produselor Würth, acordarea de consultanta tehnica clientilor;
-gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti

Se acorda un pachet salarial atractiv si motivant, in acord cu performanta (salariu fix, tichete masa, comision din vanzari, bonusuri etc.);
- promovare in urma performantelor profesionale obtinute;
- cursuri de initiere si perfectionare;
- auto, abonament telefon, IPAD.

Descrierea companiei

Würth Romania

Infiintata in februarie 1994 ca reprezentanta in Romania a concernului german Adolf Würth GmbH&Co. KG, Würth Romania a devenit in scurt timp o companie de top pe piata romaneasca in domeniul elementelor de asamblare, sistemelor de ancorare, adezivilor, etansantilor si a cosmeticelor auto.

Cu o gama de peste 30.000 de produse si avand garantia calitatii produselor si serviciilor sale, Würth Romania este cea mai indicata pentru a fi furnizorul dumneavoastra numarul unu. Avand un depozit central in Bucuresti si o forta de vanzare bine reprezentata in orice colt al tarii, Würth Romania vine in intampinarea nevoilor dumneavoastra oferindu-va o livrare in 24 de ore in orice loc din tara, pentru 98% dintre principalele sale produse.

Divizii Würth Romania:

Auto - Cargo, Lemn - Constructii, Metal - Intretinere

Gama bogata si diversa de produse. Servicii si produse cu o calitate dovedita. Partener profesionist ce iti ofera solutia potrivita in cel mai scurt timp. Consultanta de specialitate. Rapiditate in livrare. Contact permanent cu evolutia tehnologica.

Cariera ta la Würth Romania!

Inca de la inceputul activitatii sale pe piata romaneasca valorile umane si morale ale organizatiei au fost conturate, evidentiate, conservate si recompensate cu:

pachete salariale motivante traininguri si instruiri in tara si in strainatate planuri de cariera concursuri interne si internationale schimburi de experienta interna si internationala,

toate avand un mediu de lucru placut, motivant si proactiv.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024