Gratis

Reprezentant comercial agricultura - Giurgiu

TIMAC AGRO ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare de preferat agronomice , finalizate cu diploma licenta-obligatoriu;
  • Experienta in vanzari constituie avantaj;
  • Abilitati comerciale;
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj;
  • Posesor permis conducere categoria B - obligatoriu.

Descrierea jobului

  • Activitati specifice vanzarii produselor din portofoliul firmei catre fermierii din zona arondata;
  • Oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei;
  • Urmarirea culturilor clientilor si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora;
  • Analize privind piata, concurenta;
  • Propunerea de solutii tehnice adecvate conditiilor meteorologice si pedologice din zona arondata.

OFERTA:
  • Salariu fix plus comision din vanzari;
  • Programe de instruire si dezvoltare (exemplu – traininguri pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice si abilitatilor comerciale);
  • Masina si telefon de serviciu.

Creat in 1959, Grupul Roullier este o companie multinationala care isi desfasoara activitatea in 131 de tari si are o cifra de afaceri de 3,5 miliarde Euro. Povestea noastra este o aventura umana si industriala, adunand impreuna peste 8 500 angajati condusi de aceeasi energie: dorinta de a-si asuma noi provocari.
Intr-o lume in care cresterea demografica are ca efect imediat cresterea cererii de hrana, noi cream si distribuim solutii inovative in nutritia plantelor, animalelor si oamenilor. Produsele noastre deriva din experienta celor 400 de ingineri care ofera in permanenta solutii inovative.
Atipic si pasionat, Grupul Roullier si-a conservat, inca de la inceputuri, conducerea 100% familiala. Cei 62 de ani de rezultate pozitive ne permit sa ne auto-finantam cresterea si sa pastram o vedere pe termen lung, chiar in contextul economic actual. O cariera alaturi de Timac Agro Romania este provocatoare si generoasa pentru cei care detin viziunea corecta, experienta, abilitatile necesare si spiritul comercial.
Mai multe detalii despre noi puteti gasi pe www.roullier.com sau www.ro.timacagro.com.

Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 26 Mai 2024