Gratis

Registrator Medical/Asistent Medical Laborator

LABORMED SRL
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui asistent medical generalist/registrator medical si asistent medical de laborator pentru clinica noastra.
Cerințe:
Studii de specialitate;
Bune cunostinte de operare PC;Experienta in domeniu constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Înregistrarea și actualizarea corectă a informațiilor medicale în sistemele noastre electronice;
Colaborarea strânsă cu echipa medicală pentru a asigura ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃un mediu sigur și eficient pentru pacienți;
Pregatirea pacientul în vederea recoltării, după caz si a materialul necesar în vederea prelevării produselor biologice.

Cabinet medical medicina de familie si laborator analize medicale.
Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024