Gratis

Receptionera clinica stomatologica

Smilemed

Candidatul Ideal

Profilul cautat de noi :
Persoană comunicativă, responsabilă, organizată, flexibilă, energică și onestă, este o persoană ce știe să utilizeze aparatura de birou (calculator, imprimantă, scaner).
Persoana zambitoare, asertiva, pozitiva si calma, dornica de a avea un job intr-un mediu medical profesionist.
Cunostinte utilizare pc.
Capacitate de analiza situationala (sa stie sa se orienteze la fata locului si sa faca fata problemelor/situatiilor aparute in timpul programului) si atentie distributiva.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Va gestiona activitatea de front-desk a clinicii.
Va informa pacientii nostri cu privire la programari.
Va intampina pacientii, va efectua preluarea apelurilor telefonice si va efectua programari/reprogramari, si va oferi asistenta de receptie pacientilor.
Va avea atributii in ceea ce priveste casieria, arhiva de fise.
Va gestiona permanent sistemul de sondare a opiniei pacientilor vis-a vis de calitatea serviciilor oferite de catre clinica.

PROGRAM DE LUCRU
Oferim posibilitatea unui program de lucru flexibil, 8 ore/zi in 2 ture

O clinica pentru intreaga familie, unde zambetele sunt obiectivul nostru.

Suntem profesionisti dar nu uitam sa fim oameni.

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024