Gratis

RECEPTIONER / RECEPTIONERA

Elysees Evolution S.R.L.

Candidatul Ideal

Peste 2 ani de experiență în Office / Back-office / Secretariat, Saloane / Clinici frumusețe

• capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
• capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp
• capacitate de a respecta termene limita
• atentie la detalii
• placere si abilitate de a invata lucruri noi
• responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate
• inteligenta (gandire logica, memorie)
• atitudine principiala in relatiile interumane
• cunostinte medii de limba engleza
• cunostinte medii de utilizare excel, rapoarte în excell.
-cunostine medii Woocommerce
- eleganta si corectitudine in exprimare, scris, vorbit si gestica
- proactiva, dinamica si mereu cu zambetul pe buze

Descrierea jobului

Directioneaza clientii catre cabinete
Preia si raspunde prompt tuturor solicitarilor clientilor
Inregistreaza programari si incaseaza contravaloarea serviciilor
Prezinta in detaliu facilitatile si serviciile clinicii
Preaia apelurile telefonice cat si solicitarile clientilor
Promoveaza serviciile si produsele clinicii
• Preluarea si distribuirea la compartimentele implicate, indosarierea si arhivarea corespondentei
• Redactarea si transmiterea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
Incaseaza contravaloarea serviciilor
* Administrează si actualizeaza magazinul online al clinicii
* Creeaza oferte si filmeaza/fotografiaza momente pentru promovarea produselor sau serviciilor.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
Clinica exclusivista de lux, specializata in servicii de estetica faciala si corporala de peste 10 ani în Timișoara (Parcul Regina Maria)
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024