Gratis

Receptioner marfa/Manipulant marfa

Dala HR
3 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești în căutarea unui mediu de lucru profesionist și plăcut, alături de un colectiv tânăr și dinamic, vino să ne cunoaștem!
Ca să te considerăm alegerea potrivită, iată calitățile pe care ar trebui să le deții:

• cunoștințe minime de lucru la calculator;
• spirit de echipă;
• capacitatea de a se organiza și de a lucra eficient, atât individual cât și în echipă;
• persoană conștiincioasă, serioasă, onestă.

Descrierea jobului

  • efectuezi recepția cantitativă și calitativă a mărfii conform procedurilor;
  • anunți superiorul în cazul în care se constată diferențe între cantitatea fizică și cea de pe documente;
  • respecți normele de depozitare și de manipulare a produselor;
  • așezi produsele la raft după recepție;
  • anunți și colaborezi cu celelalte departamente ale societății la rezolvarea problemelor identificate la momentul recepției mărfii;
  • îndeplinești procedurile de lucru și menții în bună stare de funcționare echipamentele IT aflate în aria de responsabilitate;
  • anunți administratorul de stocuri în legătură cu eventualele corecții necesare;
  • participi la efectuarea inventarelor;
  • pregătești produsele pentru transferul către celelalte puncte de lucru.

Beneficii:

• Program: Luni-Vineri 9-18
• Salariu Fix;
• Tichete de masă;
• Bonus de Paste si Craciun
• Bonus de vacanta

Dala HR Suntem o companie care pune clientul pe primul loc. Recrutam si selectam cei mai potriviti candidati pentru cele mai bune locuri de munca. Portofoliul nostru de angajari acopera o gama larga de domenii.
Nota de confidentialitate: Aplicand la acest job sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal din CV in cadrul procesului de recrutare, conform Regulamentului (UEGDPR ) si a Politicii de Confidentialitate.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 30 Apr. 2024