Gratis

Project Manager spatii verzi

SIMACEK FACILITY SERVICES RO S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Project Manager spatii verzi / Project Manager Gardening / ​Coordonator echipa / Inginer in Cluj-Napoca

Cautam un Project Manager dedicat, cu experienta in executie si interesat de domeniul horticulturii / peisagisticii dornic sa se alature echipei noastre din Cluj-Napoca!

Cerinte cheie:
  • Minim 4 ani de experienta in executie in domeniul Spatiilor verzi;
  • Cunoasterea activitatilor specifice managementului de proiect in toate fazele acestuia;
  • Studii superioare- Nivel Licenta - Specializare Inginerie / Peisagistica / Horticultura;
  • Experienta in coordonarea si monitorizarea echipelor de muncitori;
  • Cunoasterea programelor specifice (AutoCAD);
  • Cunostinte in domeniul horticol;
  • Permis de conducere Categoria B;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Planificarea si coordonarea din punct de vedere tehnic a proiectelor atribuite in fazele de proiectare, ofertare, executie si post-executie;
  • Coordonarea si urmarirea activitatii de executie si a progresului acesteia in asa fel incat sa asigurare respectarea conditiilor solicitate de catre beneficiar si incadrarea in timpii de executie stabiliti;
  • Asigurarea alocarii resurselor umane si materiale pe toata perioada desfasurarii proiectelor;
  • Gestionarea relatiei cu beneficiarii directi si indirecti;
  • Gestionarea relatiei cu subantreprenorii si colaboratorii companiei;
  • Gestionarea documentatiei specifice proiectelor Gardening;
Ce iti oferim?
  • Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala;
  • Echipare logistica aferenta postului;
  • Masina de serviciu;
  • Un mediu de lucru ce valorizeaza feedback-ul, propunerile de optimizari si apreciaza si bonuseaza rezultatele fiecarui angajat
  • Networking relevant pentru piata de profil.
Program: Full-Time (deplasare In functie de locatiile proiectelor).

SIMACEK Facility Services este o companie specializata in servicii integrate de Facility Management. In ceea ce priveste serviciile de Gardening, executam lucrari de proiectare, amenajare si mentenanta spatii verzi la sol si acoperisuri verzi, sisteme de irigat automatizate si plante si solutii de interior. Colaboram cu clienti din domeniul public si privat, dimensiunile si valoarea proiectelor variind in functie de cerintele si particularitatile solicitate de catre beneficiari.
Luand fiinta in urma cu 80 de ani, in Austria, principiile noastre de crestere sustenabila/durabila se aliniaza atat cu dezvoltarea profesionala cat si cu cea pe plan personal a angajatilor nostri. Daca esti pregatit/a sa ai un impact in povestea noastra si sa cresti alaturi de noi, te invitam cu drag sa aplici pentru aceasta pozitie!
Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024