Gratis

PROIECTANT

ROVERE MOBILI
3 poziții

Candidatul Ideal

Studii superioare tehnice finalizate
Experienta in proiectare minimum 2 ani
Persoana cu gandire analitica, atenta la detalii
Persoana motivata, orientata catre performanta
Pasiune pentru vanzari si design
Experienta in design de mobilier
Permis de conducere cat B.

Descrierea jobului

Analiza si intelegerea proiectului de mobilare/amenajare
Realizarea masuratorilor in spatiu
Propunerea de amenajare cu mobilier a spatiului conform solutiilor de design Rovere si a cerintelor clientilor
Realizarea ofertelor de pret
Lansarea de comenzi catre furnizori si urmarirea derularii acestora
Suport tehnic pentru echipa de vanzari.

Beneficii:

Salariu motivant
Training-uri de specialitate in tara si in Italia
Bonusuri in functie de performanta.

ROVERE MOBILI este cunoscuta ca fiind un lider in domeniul amenajarilor interioare, fiind unul dintre cei mai importanţi furnizori de mobilier de lux pe piata din Romania. Aceasta performanta fiind atinsa datorita experientei managementului companiei de peste 20 ani in domeniul importului de mobilier din Italia. Odata cu aparitia sa pe piata in decembrie 2002 ROVERE MOBILI s-a impus prin profesionalism, calitate si inovatie aducand un nou concept in domeniu prin urmarirea liniilor de trend internationale si a ultimelor tendinte atat in domeniul mobilierului si al decoratiunilor cat si la nivel de curente artistice contemporane. Astfel, dincolo de activitatea comerciala de vanzare a produselor de mobilier, compania a dezvoltat o infrastructura moderna cuprinzand departamente de: proiectare, logistica, marketing, contabilitate, livrari si montaj, administrativ, toate subordonate aceluiasi scop – oferirea unor servicii profesionale, de elita. Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul companiei www.roveremobili.ro

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024