Gratis

Proiectant tehnolog mobilier

Art Decor House

Candidatul Ideal

Cautam un proiectant in domeniul mobilierului personalizat, talentat, cu ceva experienta in domeniu si cu multa pasiune si pofta de munca.

Iata cum ne imaginam noi colegul sau colega ideala:

- Creativ nastrusnic, dar adaptat realitatii contemporane;
- Utilizeaza cu lejeritate programe specifice de proiectare;
- Comunicativ si simpatic, atat in interiorul echipei, cat si in relatia cu clientii nostri;
- Sa aiba spirit de initiativa, sa fie energic si punctual in abordarea proiectelor care i se atribuie.

Descrierea jobului

Ce vei gasi in biroul Art Decor House:
- O echipa de oameni pasionati de design si amenajari interioare, avand cativa ani buni de experienta in domeniu;
- Un mediu de munca pozitiv, intr-o echipa relativ restransa, care te va sprijini la nevoie;
- Salariu fix, plus bonusuri in functie de performanta.

Incepand cu anul 2012, ART DECOR HOUSE a devenit un nume sonor pe piata mobilierului la comanda si decoratiunilor de interior din Cluj Napoca. Am inceput in forta, cu o echipa de profesionisti avand deja o vasta experienta in arta decoratiunii pentru locuinte. In scurt timp, am ajuns sa fim recunoscuti pentru ideile inspirate de design pe care le oferim, chibzuinta cu care alegem materialele, grija pentru detaliile care conteaza si atentia deosebita pe care o acordam fiecarul client in parte.
Experienta noastra este sustinuta printr-un portofoliu de mobila la comanda si decoratiuni pe masura. Activitatea noastra principala reprezinta realizarea de mobilier la comanda. Prin indeplinirea procesului complet – design, proiectare, productie si montaj – putem garanta ca mobilierul la comanda marca ART DECOR HOUSE indeplineste cele mai inalte standarde de calitate.
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 15 Mai 2024