Gratis

Personal Tipografie digitala

Delta Print Line
2 poziții

Candidatul Ideal

Persoane responsabile, muncitoare, serioase, neconflictuale

Descrierea jobului

Tipografie digitala angajeaza personal:
1)Taietor Ghilotina
Cerinte: studii medii sau echivalent, organizat, avantaj experienta pe ghilotina Wohlemberg.
Beneficii: contract pe ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀perioada nedeterminata, salariu atractiv + bonuri de masa.
2)Operator Print Digital
Cerinte: organizat, abilitati tehnice, atent la detalii. Constituie avantaj experienta pe echipamentele de tipar.
Beneficii: contract pe perioada nedeterminata, salariu atractiv + bonuri de masa.
3)Legator Manual
Cerinte: abilitati tehnice, viteza de lucru, organizat, atent la detalii, capacitate de concentrare. Constituie avantaj experienta in domeniul finisarii produselor tipografice.
4)DTP, tehnoredactare,Prepress
Cerinte: Cunostintele programelor indesign, word, corel. Experianta la paginatia cartilor, pregatirea fisierelor pentru tipar.
Perosana de contact: Simona telefon 0727722303

Tipografie digitala din București, specializată în tipărirea cărților monocrome / alb negru sau color, flyere, afise, brosuri, cataloage, etc.

Cărțile tipărite pot fi 1+1 sau 4+4, pe hârtie offset,volumetrică sau cretată, broșate sau cusute, cu coperta normală(soft cover) sau coperta - scoarță (hard cover), în tiraje începând cu 30 de exemplare..Tirajele pot fi personalizate, iar conținutul dintre reproducții updatat.

Site www.net-print.ro

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024