Gratis

Personal Paza / Agent Paza

PROCEMA IMOB SRL

Candidatul Ideal

Angajator:
Procema Imob SRL – locatie: Calea Grivitei, nr.136, sector 1, Bucuresti
Program de lucru: L-V: 08.30 – 18.30

Candidatul ideal/ Cerinte:
  • Cunostinte minime de calculator;
  • Cunostiinte minime de calculator-va urmari si camerele de supraveghere;
  • Studii medii;
  • Persoana deschisa proactiva, comunicativa, rabdatoare, politicoasa pentru asigurare servicii de paza/ administrare pe timp de zi – cladire/ birouri;
  • Spirit de observatie;
  • Disciplina, calm, discretie;

Descrierea jobului

Descrierea job-ului/ Responsabilitati:
  • sa asigure controlul accesului în obiectiv – cladire/ birouri;
  • sa asigure securitatea incintelor prin controlul persoanei ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄în vederea accesului în cadrul cladirilor conform procedurii;
  • preluarea si distribuirea corespondentei si buna relationare si comunicare cu chiriasii/ curierii;
  • disponibilitatea pentru efectuarea de servicii suplimentare la cererea angajatorului in cadrul complexului de cladiri – birouri
  • atent la detalii si capacitatea de a reactiona rapid in situatii de urgenta, etc.
Beneficii:
  • Pachet salarial atractiv, tichete de masa, alte beneficii (asigurare medicala privata, etc.)
  • Diverse bonusuri si/sau prime;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala;
Daca sunteti interesat sa faceti parte din echipa noastra ne puteti contacta la numarul de telefon: 0720216205 sau sa trimiteti CV-ul pe platforma E-Jobs

Obiectivul de activitate al societații PROCEMA IMOB S.R.L. este de inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate.
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024