Gratis

Personal aparatura EXIMIA

Ambasad'Or Events

Candidatul Ideal

Ambasad'Or angajeaza personal cu sau fara experienta, pentru a lucra in cabinet de remodelare corporala pe aparatura EXIMIA.

Cerințe pentru angajare :
- persoane dornice de învățare

Descrierea jobului

Beneficii :
- salariu motivant
- ⁠mod de lucru plăcut
- ⁠contract de munca, perioada nedeterminata
- ⁠bonusuri / comision
- ⁠se oferă training de specialitate pentru a lucra cu aparatele necesare
- ⁠Posibilitatea de plecare în străinătate

Nr de contact: 0760 675 950

Descrierea companiei

Centru de evenimente si conferinte.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 13 Mart. 2024 Expiră 12 Apr. 2024