Gratis

Optometrist

SOLIS VISUM S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Solis visum, optica medicala își marește echipa! Aplică pentru a deveni noua noastra colega / coleg!
Ne dorim de la tine:
- sa ai cunostinte in domeniul consultatiilor optometrice
- sa ai experienta in consilierea pacientilor in legatura cu ramele si lentilele
- Să fii absolvent/ă de studii superioare; (studiile de specialitate in domeniu optometriei reprezinta un avantaj); nu conteaza anul in care ai absolvit.
- Să ai abilitati de comunicare si organizare;
- Să ai cunostinte minime de operare PC;
- Să fii o persoană politicoasă, serioasă, punctuală, discretă, atitudine pozitivă şi calma;
- Să iti doresti satisfacerea nevoilor pacienţilor;
- Să ai disponibilitate pentru program în ture;

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:

- Intampinarea clientilor la prima interactiune.
- Consilierea pacientul in alegerea produsului optic adecvat
- Vanzarea produselor din portofoliul companiei;
- Preluarea comenzior de la clientii din magazin;
- Eliberarea comenzilor de la clienti;
- Incasarea comezilor;
- Etichetarea produselor,inventarierea, receptia si aranjarea lor la raft;
- Verificarea preturilor si a termenelor de valabilitate a produselor

Si iti vom oferi:
  • Mediu de lucru placut,
  • Pachet salarial competitiv
  • bonuri de masa
  • + bonus din vanzari
  • Traininguri si pregatiri de specialitate
  • Dezvoltare profesionala
  • Program flexibil la intelegere intre colegi
  • Contract perioda nedeterminata
  • Loc de munca stabil si siguranta financiara
  • Posibilitati de avansare
  • Daca nu ai legatura cu acest domeniu, nu iti face griji, te putem invata noi.

Suntem o echipa tanara absolventi a cursurilor de specialitate in domeniul problemelor de vedere ce activeaza pe acest sector de activitate inca din anul 2015. In acest timp ne-am intalnit cu fel si fel de situatii care ne-au adus astazi in punctul in care sa putem face fata cu brio oricarei provocari.

La Solis, optica medicala, ochelarii vor fi personalizati si adaptati la nevoile fiecarui pacient in parte, recomandarile facandu-se in functie de problemele de vedere, de varsta, de activitatile din viata de zi cu zi si dar nu in ultimul rand si de asteptarile pe care le are de la noi.

Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Mai 2024