Companie nouฤƒ? Primeศ™ti un ย  Anunศ› Business cu actualizare sฤƒptฤƒmรขnalฤƒ Gratuit (โ‚ฌ229)
Gratis

Operatori masini - linia de productie

Euroservices Brasov
25 poziศ›ii
Anunศ› verificat

Textul acestui anunศ› a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greศ™eli sau conศ›inut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Punctul de lucru: Son, Olanda!!

๐๐„๐๐“๐‘๐” ๐๐Ž๐ˆ, ๐‚๐€๐๐ƒ๐ˆ๐ƒ๐€๐“๐”๐‹ ๐ˆ๐ƒ๐„๐€๐‹:
โ€ข Vorbeste limba engleza la un nivel conversational
โ€ข Este dispus sa conduca / sa se deplaseze cu bicicleta electrica (oferita de catre agentie)
โ€ข Este motivat sa progreseze profesional si financiar

Descrierea jobului

๐•๐€ ๐Ž๐…๐„๐‘๐ˆ๐Œ:
โ€ข Tarif: 13.27 โ‚ฌ + 0.17 โ‚ฌ brut/h (timp de 11 saptamani, ulterior angajatii vor creste salarial)
︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄โ€ข Masina de serviciu / bicicleta electrica
โ€ข Cazare (contra cost)
โ€ข Suport din partea agentiei pentru a te integra si avansa in cariera intr-un termen cat mai scurt

๐€๐ฅ๐ญ๐ž ๐ข๐ง๐Ÿ๐จ๐ซ๐ฆ๐š๐ญ๐ข๐ข:
โ€ข Program: 2 schimburi, luni-sambata
โ€ข Angajatii vor munci in productie timp de ~14 zile pentru a se familiariza cu spatiul de lucru si a demonstra ca sunt motivati si dornici sa evolueze, ulterior vor incepe training-ul pentru operator etichetare, training-ul are o durata de 9 saptamani

Euroservices Brasov, o agenศ›ie de recrutare de top, รฎnfiinศ›atฤƒ รฎn anul 2022, ศ™i parte a prestigiosului grup IFC cu sediul รฎn Olanda. Cu o experienศ›ฤƒ remarcabilฤƒ de peste 18 ani รฎn domeniul recrutฤƒrii, suntem dedicaศ›i aducerii รฎmpreunฤƒ a celor mai bune talente cu oportunitฤƒศ›i de carierฤƒ de excepศ›ie รฎn diverse sectoare industriale.

La Euroservices Brasov, punem accent pe profesionalism ศ™i excelenศ›ฤƒ. Echipa noastrฤƒ de experศ›i รฎn recrutare are o abordare personalizatฤƒ pentru fiecare candidat ศ™i companie clientฤƒ.

Cu operaศ›iuni extinse รฎn Lituania, Portugalia ศ™i Polonia, Euroservices Brasov aduce o dimensiune internaศ›ionalฤƒ recrutฤƒrii, conectรขnd profesioniศ™ti talentaศ›i cu oportunitฤƒศ›i fascinante รฎn cadrul industriei de producศ›ie, logisticii, ศ™antierelor navale ศ™i rafinฤƒriilor.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expirฤƒ 12 Iun. 2024