Gratis

Operator Sala Jocuri/Attendant Stanleybet

Stanleybet
6 poziții

Candidatul Ideal

Daca iti dorești să fii parte a unei echipe extraordinare, atunci te invităm sa te alaturi echipei cat mai curand.

Descriere candidat:
- Persoana activa, organizata, corecta, cu spirit practic;
- Bune abilitati de comunicare si relationare;
- Aspect fizic placut;
- Cu sau fara experienta in domeniu;

Descrierea jobului

Responsabilitatile unui OPERATOR SALA JOCURI / ATTENDANT sunt:

​- Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a acitivitatii in sala ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de joc;
- Ofera clientilor informatii referitoare la modul de functionare al aparatelor de joc, posibilitatile de castig, evenimentele organizate;
- Servirea clientilor cu produse din protocol;
- Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii;

Ce oferim:
- SALARIU motivant;
- TICHETE de masa de 40lei/zi;
- ABONAMENT MEDICAL în reteaua privata de sanatate Regina Maria;
- BONUS in functie de performanta + alte bonusuri;
- Susținem evenimentele importante din FAMILIA ta: ajutor 2500 lei pentru evenimente familiale, prime de sarbători (Paște, Craciun), cadouri copii (1 iunie, Craciun);
- Flexibilitate in stabilirea programului in ture (de zi/noapte);
- STABILITATE: contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Mega-colectiv: mediu de lucru placut, unde incurajam initiativa și creativitatea.

Cine suntem noi? Suntem unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata locala a jocurilor de noroc. In acest moment, suntem prezenti atat in retail, in peste 300 de agentii, cat si in online pe site-ul www.stanleybet.ro Ne ghidam intreaga activitate in baza a trei piloni principali: clienti, inovatie si produse de inalta calitate. Stanleybet in Romania, parte a grupului Game World, numara peste 1200 de angajati care gandesc, lucreaza si actioneaza in linie cu nevoile clientilor.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024