Gratis

Operator productie farmaceutice

DELOS MEDICA

Candidatul Ideal

  • Studii medii absolvite;
  • Orientare către client și atenție de la detalii;
  • Persoană dinamică și responsabilă;
  • Experiență pe un post similar sau în domeniul Productiei - reprezintă un avantaj;

Descrierea jobului

Operаtorul chimist lucrеaza in cаdrul departаmеntului de productie in sectorul dе prеpаrarе

Operatorul va trebui sa aiba si abilitati ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂specifice productiei pentru actionarea corespunzatoare a echipamentelor utilizate precum si cunostinte de preparare corecta a amestecurilor dupa o anumita reteta. Lucru care se poate invata.

Raporteaza catre seful de productie.

Program de lucru: 08:00-16:30 ; luni-vineri

Sarcini:

- Efectueaza operatiunile de prepararea a produselor in acord cu instructiunile si/sau procedurile in vigoare si raspunde de respectarea instructiunii de lucru cu privire la modul de preparare a produselor;

- Asigura buna functionare a echipamentelor din zona de fabricatie in care lucreaza;

- Participa la toate actiunile de curatenie care se desfasoara in cadrul fabricii;

- Intelege si respecta procedurile si instructiunile specifice de lucru;

- Face toate prelevarile, masuratorile si determinarile solicitate la locul de munca;

- Completeaza toate formularele specifice locului sau de munca;

- Are o actiune pro-activa alaturi de colegii de echipa in obtinerea produsului conform specificatiei clientilor.

Delos Medica este un producator si distribuitor de medicamente de uz veterinar pe piata romaneasca si internationala. Compania a trecut printr-o continua dezvoltare si consolidare in cei 22 de ani de existenta.

www.delosmedica.ro
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024