Gratis

Operator call centre Slobozia

MEDICAL DENTAL BLUE SRL

Candidatul Ideal

Experienta anterioara intr-un rol similar constituie un avantaj;
Studii de specialitate;

Descrierea jobului

Se va ocupa de sunat si programat pacienti si de receptie

Ce oferim noi?
Un loc de munca stabil cu posibilitate de avansare
Un mediu placut de munca, bazat pe respect si incredere;
Cursuri platite de dezvoltare profesionala;
Salariu motivant;
Bonusuri in functie de competente;
Program flexibil
Cabinet modern
Training intern;
Posibilitati de dezvoltare
Numeroase tratamente pt angajat si familie

Dental Blue International este un centru de stomatologie cu turism dentar avand 8 puncte de lucru in Romania printre care: Slobozia, Fetesti, Tandarei dar si peste hotare respectiv Caesaria, Israel. Clinica detine de asemenea si un laborator foarte performant de tehnica dentara digitala. Personalul clinicii este format din peste 40 de: medici specialisti, asistente si secretare care ne-au pozitionat in ultimii 10 ani pe primul loc in zona de S-E a tarii in ceea ce priveste serviciile stomatologice.
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024