Gratis

OPERATOR FRONT OFFICE

LOMILUX A SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Calificări și Aptitudini: Suntem în căutarea unui candidat cu studii medii, pasionat de excelență și inovare. Dacă aveți cunoștințe solide de contabilitate primară, gestiune, și arhivare documente și sunteți proficient în utilizarea calculatorului, vă invităm să vă alăturați echipei noastre.
Experiența: Familiaritatea cu programul WinMentor reprezintă un plus, oferindu-vă o oportunitate de a vă distinge în procesul de selecție.
Competențe Personale: Căutăm o persoană comunicativă, organizată și dedicată, care să valorifice oportunitățile de interacțiune directă cu clienții noștri valoroși.

Descrierea jobului

Interacțiune și Consiliere: Vei avea rolul cheie de a comunica direct cu clienții pentru a prelua comenzi și de a oferi consiliere alături de echipa noastră expertă la Lomilux A.
Operare și Gestiune WinMentor: Veți contribui activ la operațiunile interne, utilizând programul WinMentor pentru a procesa și gestiona documentația și tranzacțiile financiare necesare, esențiale pentru succesul nostru comun.

Beneficii:

Dezvoltare și Avansare: La Lomilux A, promovăm dezvoltarea profesională continuă într-un mediu care premiază performanța și inovația.
Remunerare Competitivă: Oferim un pachet salarial atractiv, menit să recunoască și să recompenseze contribuția și dedicarea ta.
Cultură și Valori: Te vei alătura unei companii românești de top, lider în industria finisajelor pentru lemn, unde fiecare membru este esențial pentru succesul colectiv.

Lomilux A SRL este o companie dinamica si inovatoare, specializata in furnizarea de solutii de inalta calitate in domeniul productiei si distributiei de lacuri, vopsele si alte materiale de finisare. Avand un angajament ferm fata de excelenta si satisfactia clientilor, Lomilux A SRL se distinge prin utilizarea tehnologiilor avansate, colaborarea cu furnizori de top si o echipa de profesionisti dedicati si experimentati. Misiunea companiei este de a oferi produse si servicii care sa raspunda nevoilor variate ale clientilor, garantand in acelasi timp durabilitate si performanta superioara. Lomilux A SRL se angajeaza sa sustina dezvoltarea profesionala a angajatilor sai, promovand un mediu de lucru stimulativ si respectuos, care incurajeaza inovatia si excelenta. Prin dedicatia pentru calitate si un serviciu client orientat, Lomilux A SRL isi propune sa fie lider pe piata de profil si alegerea preferata a partenerilor de afaceri.

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024