Gratis

Operator facturare

SC MAX BAU MATERIALE SRL

Candidatul Ideal

MAX BAU MATERIALE SRL angajeaza pentru filiala Bucuresti ( Chiajna ) , operator facturare cu urmatoarele cerinte:
- Experienta relevanta intr-un post similar, inclusiv in utilizarea de programe specifice de facturare si evidenta de gestiune
- Experienta in domeniul materialelor de constructii sau conexe.; usurinta in asimilarea de cerinte noi privind procesul si procedurile de facturare.
- Constituie un avantaj cunostinte utilizare Wizpro, Wizcount
- Experienta in utilizarea pachetului Microsoft Office ( preponderent Excel si Word )
- Abilitati de comunicare si relationare.
- Spirit de organizare, proactivitate, seriozitate
- Randament crescut in activitatea zilnica

Descrierea jobului

Atributii principale :
- Intocmirea documentelor aferente primirii si vanzarii marfurilor, inclusiv facturare, in sistemul informatic al societatii.
- Intocmirea documentelor diverse care tin de functionarea optima a filialei – rapoarte, situatii, tabele, informari, etc., conform fisei postului.
- Mentinerea, in limita de competenta si a fisei postului, a relatiei cu diversi colaboratori si furnizori de servicii;
- Gestionarea documentelor, a registrelor, dosarelor, a bazelor de date regionale si a arhivei filialei.
​- Mentinerea unui standard ridicat al calitatii serviciilor.

Max Bau Materiale SRL este o companie de distribuție nationala de materiale de construcții înființată in septembrie 2018, rezultatul colaborării dintre Telemos Capital , un fond de investitii din Marea Britanie, si Ascenta Management, o companie de management de investitii din Romania. Desi a fost infiintata spre sfarsitul anului 2018, in prezent compania detine opt depozite regionale (Bucuresti, Brasov, Cluj, Suceava, Craiova, Galati, Timisoara, si Oradea ) , fiind condusa de o echipa cu experiență de management in domeniu de peste 25 ani.

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024