Gratis

OPERATOR FACTURARE

SC SPYSHOP SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- experienta in facturare;
- cunostinte minime de utilizare a Excel, Word si Outlook;
- avantaj constituie experienta in domeniul financiar/contabil;
- responsabilitate, seriozitate, punctualitate.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI
- Intocmirea documentelor financiar-contabile (proforme, registru de casa)
- Verificarea comenzilor, emiterea facturilor catre clienti,
- Indosarierea si arhivarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄documentelor

BENEFICII
Pachet salarial atractiv;
Conditii de munca foarte bune;
Posibilitate de promovare;
Apa, fructe, cafea din partea noastra;
Acces la activitati de Team Building;
Prime de Craciun si Paste;
Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv

Având o experiență de peste 10 ani de zile, www.spy-shop.ro este lider pe piața online din România în distributia de echipamente de securitate, supraveghere și monitorizare. Magazinul a fost lansat în anul 2008 și este administrat de societatea SPYSHOP SRL, firma cu capital integral Românesc cu sediul în localitatea Timișoara.
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024