Gratis

Operator facturare

ORIENT CERAMIC SRL

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență pe un post similar de minim 3 ani;
  • Bune cunoștințe de contabilitate primară;
  • Experiență în operare PC și experiență de lucru cu pachetul MS Office (în special Excel);
  • Persoană organizată, cu atenție la detalii;
  • Excelente aptitudini de comunicare și relaționare interumană.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • Preia comenzile de la colaboratorii / magazinele societății, le introduce în baza de date și organizează livrarea lor;
  • Gestionează relația cu colaboratorii/ magazinele societății și păstrează o stransă legatură cu aceștia;
  • Emite facturi, avize, bonuri de comandă, procese verbale, contracte;
  • Verifică încasarea facturilor.

Oferim:
  • Salariul minim asigurat 3200 lei net;
  • Bonuri de masa;
  • Bonusuri în perioada de vară;
  • Permisiune de a lipsi pentru scurt timp de la locul de muncă în limita a 12 ore lunar;
  • Prime de Sărbători în funcție de rezultatele societății;
  • Beneficii la achiziționarea produselor din portofoliul societății.

Orient Ceramic activează pe piața materialelor de construcții începând cu martie 2005, devenind în scurt timp liderul zonal și unul dintre principalii jucători la nivel național în importul, distribuția și comercializarea plăcilor ceramice, cu un volum de achiziții de peste 2.000.000 metri pătrați importați anual.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 14 Apr. 2024 Expiră 14 Apr. 2024