Gratis

OPERATOR COMERCIAL - SALA JOCURI

Baum
10 poziții

Candidatul Ideal

* Abilitati de calcul matematic
* Orientare catre client
* Bune abilitati de comunicare si relationare
* Persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
* Responsabilitate, planificare si organizare
* Lucru in echipa, dar si individual
* Disponibilitate pentru lucru in ture (inclusiv tura de noapte).

Descrierea jobului

* Informarea clientilor referitor la modul de functionare al aparatelor de joc si la regulile de joc
* Supravegherea permanenta a modului de desfasurare a activitatii in sala de joc
* Intocmirea incasarilor zilnice si predarea gestiunii
* Realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti
* Consiliere clienti
* Deservirea clientilor

BAUM, un succes nascut in Transilnania (1993). Astazi, devenind unul dintre cei mai importanti operatori si producatori de jocuri de noroc din Romania cand ai alaturi o echipa tanara si dinamica, cu peste 400 angajati motivati, succesul nu mai e o variabila a efortului, se transforma intr-un mixt intre seriozitate si respect, talent, creativitate si deschidere spre nou, rabdare si perseverenta, pasiune, fascinatie si obsesie pentru calitate.Suntem conectati non-stop la industria jocurilor de noroc, astfel in momentul de fata, BAUM GAMES numara peste 35 de locatii proprii, cat si peste 100 de locatii in regim de colaborare la nivel national, iar la capitolul echipamente de joc, numarul e de peste 1000 de aparate de tip slot machine, produse ce au depasit granitele tarii si s-au bucurat de succes in cateva tari din Europa si America de Sud.
Am invatat ca pasii marunti ne duc mai departe decat salturile, am rafinat calitatea produselor si serviciilor noastre si ne permitem sa spunem ca avem clienti si parteneri fericiti, pentru care BAUM inseamna calitate si seriozitate, casti si castig.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024