Gratis

OPERATOR CASIER SALA DE JOCURI

AVIASPRAY S.R.L.
4 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Sociabilitate, persoană activă, bune abilități de comunicare;

Persoană calmă, cu stăpânire de sine, cu simțul responsabilității bine dezvoltat;

Atenție la detalii;

Experiența nu este necesară, asigurăm instruire la locul de muncă;

Avantaj: experiență de lucru cu banii.

Descrierea jobului

Supravegherea sălii de jocuri;

Întâmpinarea clienților cu amabilitate și profesionalism;

Acordare de asistență clienților și explicarea regulilor de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁joc;

Promovarea promoțiilor și oferirea detaliilor clienților;

Efectuarea operațiunilor de plăți și încasări de la și către clienți;

Descrierea companiei

Mediu de lucru plăcut și dinamic;

Posibilități de avansare în cadrul companiei (încrederea fiind o calitate de bază în cadrul companiei, preferăm să avansăm cu prioritate angajații la nivel intern).
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024