Gratis

Operator Call Center

PINK SHOP STORE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru noi este o persoana comunicativa si prietenoasa.

Descrierea jobului

Hello! Suntem in cautare de o persoana responsabila de preluarea si pregatirea comenzilor de la sediu, programul este de L-V ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁9-17 si S 9:30-14 . Magazinul nostru este online, cu produse mici si usoare de bucatarie. Suntem o echipa tanara, gata sa te primim in familie!

Magazinul nostru online activeaza pe piata de 2 ani in categoria produselor de bucatarie.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024