Gratis

OPERATOR CALCULATOR/ depunere documete

DELUXE MEDICRAFTS

Candidatul Ideal

Esti pasionat/a de domeniul medical?
Doresti sa inveti produse noi in domeniu medical ( consumabile medicale: perfuzii, infuzii, seringi etc?)
Disponibilitate de a invata intreg procesul de depunere al documentelor in situatia lipsei de experienta
Rigurozitate in a respecta termenele limite
Constituie avantaj: experienta in domeniul licitatiilor.
Atent/a la detalii si rabdator
Perfectionist /a
Deschis/a sa invete etapele de depunere al documenteleor si de gama de consumabile medicale
Disponibilitatea sa invete constituie avantaj

Daca raspunsurile la intrebarile de mai sus, sau la majoritatea, sunt pozitive, te va interesa postul de
Operator Calculator

Descrierea jobului

Postul necesita prezenta fizica la locul de munca in Dobroiesti, la 5 minute de Cora Pantelimon, nu se poate efectua remote.

- diponibilitatea de a invata procesul de depunere al documentelor in termene limita
- Depunerea si intocmirea documentației complete ( economice si tehnice) corecte pentru depunere pe baza cerintelor in termenul limita de depunere
- Are obligatia de a cunoaste si a respecta conditiile de calificare si documentele care trebuie sa fie prezentate la termenul limita de depunere.
-transmite catre persoanele desemnate clarificarile care apar in cadrul licitatiei in termenele impuse;
- verifica din timp cerintele solicitate economice si tehnice si se asigura de corespondenta lor cu fisele primite
- respectarea cu strictete a termenelor de predare
- tine corespondenta pe e-mail si telefonic cu potentiali clienti
- tine legatura cu ceilalti colegi

Nu este necesara experienta in domeniu, este necesara doar disponibilitatea de a invata.

DELUXE MEDICRAFTS importator si distribuitor de consumabile medicale
Publicat 30 Mart. 2024 Reactualizat 27 Apr. 2024 Expiră 29 Apr. 2024