Gratis

OFITER COLECTARE CREANTE

RAPID CREDIT IFN SA
3 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti atent la detalii, adaptabil, bun organizator, detii abilitati de comunicare, gestionezi foarte bine timpul si lucrezi in echipa, esti candidatul ideal pentru Rapid Credit!

Cerinte profesionale:
- Studii superioare finalizate, de preferat economice sau juridice;
- Experienta profesionala in domeniul de colectare creante constituie avantaj;
- Bune abilitati de lucru cu: Word, Excel, Outlook, soft evidenta creante;
- Bune abilitati de comunicare si relationare cu clientii societatii, de negociere si recuperare creante.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Acorda consultanta si mentine relatia cu clientii societatii;
- Monitorizeaza incasarea ratelor la scadenta si respectarea intelegerilor de plata agreate cu debitorii;
- Identifica problemele financiare ale clientilor si propune solutii personalizate de achitare a ratelor;
- Organizeaza activitatea de colectare (transmitere scrisori de colectare, intierea apelurilor telefonice si a mesajelor text).

Beneficii:
- Salariu motivant;
- Bonusuri de performanta lunare;
- Bonuri de masa;
- Echipa tanara, mediu de lucru placut, dinamic si stimulativ;
- Prime de sarbatori in functie de rezultatele societatii;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala si de promovare in cadrul grupului de firme.

Conditiile de salarizare se vor discuta in cadrul interviului. Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi anuntata ulterior.

Rapid Credit este o instituție financiara nebancara cu obiect de activitate acordarea creditelor de consum cu garanție imobiliara si creditelor ipotecare.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024