Gratis

Office Assistant - full time

C&C Financial Services SRL

Candidatul Ideal

Dacă ai o atitudine și un vibe pozitive, ești o persoană foarte ogranizată, te așteptăm în echipa noastră;
Este obligatoriu să stăpânești limba engleză la nivel mediu;
Jobul necesită abilități bune de lucru pe calculator (Word, Excel și programe de facturare);
Capacitatea ta de multitasking va fi de mare ajutor;
E nevoie să fii disponibil(ă) să lucrezi în echipă și să îți ajuti colegii, să te descurci în situații uneori complexe și să găsești soluții;
Întrucât suntem o companie într-o continuă dezvoltare, e necesar să fii dispus(ă) să înveți permanent lucruri noi și să le aplici în activitatea de zi cu zi.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Să răspundă la e-mail-uri, telefoane și să țină legătura cu furnizorii și clienții;
Să întocmească facturile de vânzare pentru clienți;
Să asigure întocmirea, fluxul și păstrarea documentelor primare care stau la baza înregistrărilor contabile;
Să răspundă de întocmirea registrelor contabile zilnice (registrul de casă, etc.);
Să opereze zilnic încasarea facturilor de vânzări, din extrasele de cont;
Să contacteze periodic o parte din clienți, pentru realizarea încasarilor.
Să întocmească și să țină evidența contractelor.

Descrierea companiei

C&C Financial Services
Suntem o companie cu o experiență de peste 20 ani în oferirea de servicii financiare, avem peste 400 de clienți din peste 50 de domenii diferite de activitate și oferim servicii de:
  • Audit
  • Consultanță Financiară și Fiscală
  • Contabilitate
  • Management Financiar
  • Salarizare și Resurse Umane
Suntem în căutarea unui Office Assistant cu experiență de min. 6 luni pe un post similar, pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și dornică să devii în fiecare zi cea mai bună versiune a ta, această poziție este pentru tine.
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Mai 2024