Gratis

NOUL DEPARTAMENT B2B | Sales Key Account - RO / EU

PIATRAONLINE | GENERATOR DE INSPIRATIE
3 poziții

Candidatul Ideal

Deschidem un nou departament suntem în căutarea unei persoane deschise și extrem de ambițioasă, pentru a se alătura echipei noastre. Căutăm un membru vital al echipei noastre care să aducă o energie pozitivă și o abordare proactivă în tot ceea ce facem.

Ideal ar fi ca această persoană să fie organizată, capabilă să gestioneze multiple proiecte și să prioritizeze sarcinile într-un mod eficient. Suntem o echipă dinamică și este esențial ca noul coleg să fie pregătit să se adapteze la schimbare și să fie în pas cu ritmul rapid al industriei noastre.

Descrierea jobului

  • Căutăm o persoană cu abilități remarcabile în prospectare!
  • Competențe în gestionarea proiectelor, flexibilitate și disponibilitate pentru deplasări între birou ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁și întâlniri cu potențiali clienți.
  • Interacțiunea cu clienții, procesul de plasare a comenzilor și gestionarea sesizărilor.
  • Abilitatea de a lucra cu arhitecții/constructorii și alte echipe partenere. Interacțiunea eficientă și respectuoasă cu acești profesioniști este esențială pentru succesul nostru comun.

Beneficiile PIATRAONLINE, ce aducem noi:
  • Salariu fix și comision super relevant din vânzări.
  • Un birou elegant într-un showroom excepțional (lăsăm modestia la o parte și va spunem că este unul dintre cele mai frumoase showroom-uri din oraș 😊)
  • Ne adaptăm constant la cele mai recente trenduri.
  • Un mediu modern, digital și tehnologic. Nu dorim să lucrezi mai mult, ci să lucrezi eficient.

În plus, vei avea acces la următoarele beneficii: evenimente și petreceri de companie, prime de sărbători, tichete de masă, provizii de cafea, fructe și gustări la birou, activități de team building, training-uri specializate, cursuri de dezvoltare personală și suport în reconversia profesională internă.

Program si adresa:
Program: Luni - Vineri: 09.00 - 18.00
Adresa: Aleea Teisani, nr. 137A, Sectorul 1, București

Decizia de a opta pentru PIATRAONLINE este fundamentată pe mai mult decât simpla alegere a unei companii; este o aderare la o comunitate dedicată pasionaților de estetică și rafinament. Ne distingem prin faptul că îmbrățișăm cu entuziasm pe toți cei care împărtășesc această pasiune pentru design și arhitectură, integrându-i cu căldură în echipa noastră.

Showroom-ul și pavilionul exterior nu sunt doar spații de prezentare, ci adevărate surse de inspirație pentru toți cei care le vizitează. Acestea reprezintă, de asemenea, noul tău teren de joacă profesional: un mediu de lucru neconvențional care îți oferă libertatea de a te dezvolta și de a-ți urma pasiunile.
Aici, într-un birou digitalizat, proiectăm nu doar spre prezent, ci și spre viitor.

Te invităm să te simți ca acasă la noul tău loc de muncă!

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 31 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024