Gratis

Ne MARIM echipa! Recrutam din toata tara! BUCATAR/BARMAN

Serenityexperience.ro
10 poziții

Candidatul Ideal

Începem proiectul din acest an in Delta Dunarii, Sfantu Gheorghe, şi ne-am gandit că vom găsi persoane talentate si muncitoare care sa vina alaturi de noi. Am vrea să vă dam cat mai multe detalii, de aceea vă așteptăm să ne căutați și pe paginile noastre de social media:

Instagram: https://instagram.com/serenitybeachbar?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Facebook: https://www.facebook.com/serenitydanubedelta
Site: https://serenityexperience.ro/
Tik Tok: https://www.tiktok.com/@serenityexperience.ro?_t=8b4Q7i3Jx1O&_r=1

Suntem convinsi ca vi se va parea interesant si ca, daca veti cauta cu atentie, e un loc acolo pentru fiecare dintre voi. Provocarea e interesanta si diferita, de aceea ne mărim echipa cu oameni entuziasmaţi si interesanţi care să îşi dorească să descopere la ce sunt mai buni: bar/bucatarie/plaja/ospitalitate.

Descrierea jobului

Nu uita sa:
  • Te asiguri ca esti cat mai confortabil cu ceea ce faci!
  • Sa zambesti!
  • Sa fii amabil! ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄Clientii nostri sunt prietenii nostri!
  • Sa dai tot ce poti! Incercam constant sa ne depasim limitele si sa fim cea mai buna varianta a noastra!
  • Sa iti ajuti echipa mereu!
  • Sa fii ordonat! Iti va simplifica enorm munca!
  • Sa inveti de prin preajma: colegi, clienti, greseli. Intotdeauna e loc de mai bine!
Beneficii:
  • Pachet salarial motivant;
  • Bonus de performanta;
  • Cazare inclusa;
  • 2 mese pe zi asigurate;
  • Training din prima zi;
  • Reducere pentru personal in cadrul locatiei;
  • Oportunitatea de a te dezvolta atat pe plan profesional cat si pe plan personal;
  • Oportunitatea de a vizita lumea minunata a Deltei Dunarii in timpul liber;
  • Oportunitatea de a lucra cu o echipa unita.
Am fi super incantati sa te cunoastem! [😉]

Serenityexperience.ro şi-a început activitatea acum 10 ani, iar în tot acest timp a avut parte de o evoluţie continuă, dezvoltând noi proiecte interesante de la an la an.

Activitatea se desfăşoară în Delta Dunării, pe unul dintre cele trei braţe ale acesteia, mai exact în localitatea Sfântu Gheorghe, unde la câteva minute de satul de vacanţă se află plaja, o plajă sălbatică, unică în România, iar acolo suntem noi, Serenity Beach Bar, aşteptând turiştii cu băuturi răcoritoare,cu mancare delicioasa si diversificata, cu umbrele, sezlonguri si alte experiente interesante, dar, cel mai important, cu vibe-ul potrivit.

Pentru noi este foarte importantă echipa, dar şi clienţii all summer long&more!

Publicat 10 Apr. 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 10 Mai 2024