Gratis

Muncitor necalificat depozit salubrizare

REWE ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Vino alături de PENNY.! Căutam colegi energici, organizați și puși pe fapte mari.
Suntem aici ca, împreună cu tine, să ajutăm clienții și să creăm o atmosferă plăcută în magazinele noastre.

Devino parte din echipa PENNY daca:
  • esti o persoana energica cu gandire pozitiva, amabila si eficienta
  • te consideri o persoana activa
  • detii bune abilitati organizatorice
  • iti place sa lucrezi in echipa

Descrierea jobului

Rolul tau va presupune sa:
  • asiguri si mentii curatenia si igienizarea spatiilor si unitatilor de transport
  • asiguri gestiunea ambalajelor, deseurilor si unitatilor de transport
  • efectuezi retururile de paleti catre furnizori

Rewe România reprezintă în ţara noastră concernul german REWE, unul dintre liderii europeni din domeniul alimentar, cu o experienţă de peste jumătate de secol.La ora actuală grupul REWE este reprezentat în 19 ţări europene, cu o cifră de afaceri de peste 53 de miliarde de EUR şi un număr total de angajaţi de peste 330.000.
Având în vedere puternica expansiune a companiei noastre, oferim şanse de promovare în carieră pentru angajaţii motivaţi şi dornici de a învăţa, pachet salarial atractiv corelat cu performanţele, atmosferă plăcută de lucru, în prezent compania numărând aproximativ 5.300 de angajaţi.
Prin magazinele noastre PENNY. oferim siguranţa unui loc de muncă stabil într-o echipă tânără şi de succes cu multiple posibilităţi de dezvoltare.

Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, va rugăm să accesați pagină de web penny.ro - "Politica de confidențialitate".
Publicat 27 Mart. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 26 Apr. 2024