Gratis

MORAR, AJUTOR DE MORAR, TEHNICIAN MORARIT

SC BOROMIR IND SRL RM.VALCEA
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta in domeniu constituie avantaj;
Abilitati dе comunicare, organizare, lucru in echipa;
Cunostiinte privind tehnologiile de macinare a cerealelor;
Posibilitate de invatare si perfectionare.

Descrierea jobului

Raspunde de verificarea parametrilor tehnologici pe tot fluxul de productie;
Raspunde de fluxul tehnologic in conformitate cu normele si procedurile ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄companiei;
Monitorizează functionarеa corespunzătoare a еchipamеntеlor pе liniile tеhnologice;
Supravegheaza operatiile de igienizare aferente instalatiei de productie;
Disponibilitate pentru program de lucru in ture;
Beneficii: pachet salarial motivant,tichete de masa, decontarea integrala a transportului, asigurare privata de sanatate, plata ore suplimentare, acordare prime si produse cu ocazia sarbatorilor.

SC BOROMIR IND SRL- leader pe piata nationala in producerea si comercializarea produselor de morarit, panificatie si patiserie.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024