Gratis

Montator Mobilier

ILODO J&J BROTHERS S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Capacitatea de intelegere si executare a proiectelor,
  • Experienta relevanta in domeniul fabricatiei mobilierului la comanda.
  • Conditie fizica si agilitate fizica
  • Abilitatea de a lucra in echipa.
  • Permis categoria B ( dar nu necesar )

Descrierea jobului

  • Raspunde de executia si montajul pieselor de mobilier conform proiectului de executie,
  • Calitatea conform cerintelor companiei.
  • Executia lucrarii la ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁termenul stabilit.
  • Raspunde de curatenia de la locul de munca,
  • Raspunde de echipamentele si sculele folosite.

Se ofera salariu fix + comision din productie / vanzari.

Descrierea companiei

Firma de constructie mobilier pe comanda.
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 6 Iun. 2024