Gratis

Montator Jaluzele/ Rolete/ Rulouri

SC CREATIVE EDGE SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne marim echipa! Cautam persoane tehnice in domeniul de activitate: asamblare/montaj toate tipurile de jaluzele.

Cerinte:
1. Experienta in domeniu - prezinta un avantaj. Cautam persoane tehnice care au legatura cat de cat cu domeniul de activitate;
2. Permis categoria B - OBLIGATORIU!
3. Aspect placut, ingrijit;
4. Indemanatic;

Descrierea jobului

Asamblare/montare jaluzele verticale/orizontale, rulouri interioare (rolete)/exterioare, jaluzele plisate, storuri.

Oferta: 4000 lei pentru inceput.

Firma angajatoare se ocupa cu producerea/montarea produselor de decoratiuni interioare pentru ferestre.
Toate tipurile de jaluzele, rolete, rulouri, copertine, perdele, draperii pentru interior si exterior.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 20 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024