Gratis

Mercantizor produse

CMI POWER CONSULTING S.R.L.

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Mercantizor dedicat și atent la detalii care să aibă grijă de produsele noastre din zona alocata și să fie disponibil pentru deplasări in mai multe judete (zona sud).
  • Orientare spre rezultat și atitudine proactivă;
  • Bune abilități de exprimare și negociere;
  • Persoană atentă la detalii, capabilă de ascultare activă;
  • Gândire bazată pe logică;
  • Abilitate de identificare și soluționare a problemelor;
  • Abilitate de identificare a nevoilor clienților;
  • Studii superioare – reprezintă un avantaj;
  • Disponibilitate pentru deplasări și cazări în țară;

Descrierea jobului

Acest loc de munca presupune urmatoarele:
  • Implementarea și menținerea standurilor conform planogramei și cerințelor interne ale companiei;
  • Verificarea periodică ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈pentru a asigura că toate produsele sunt expuse conform standardelor stabilite.
  • Reorganizarea și Ajustarea Standurilor;
  • Executarea periodică a operațiunilor de curățenie pentru a menține un mediu curat și organizat;
  • Ștergerea regulată a prafului de pe standuri și produse pentru a menține un aspect proaspăt și atrăgător;
  • Organizarea și Aranjarea Produselor;
  • Backup pentru Agenții de Vânzări.

Principalele beneficii:
  • Instruire specifică postului;
  • Salariu motivant + Bonusuri în raport cu performanțele;
  • Masina de serviciu;
  • Decontare cheltuieli pentru deplasari (cazare, diurna);
  • Tichete de masă;
  • Carduri cadou cu diferite ocazii;
  • Instrumente de lucru perfomante în acord cu cerințele postului;

Suntem unul dintre principalii distribuitori de elemente de îmbinare a lemnului, papuci de reazem, papuci de grindă, feronerie, cămășuieli, dibluri, șuruburi pentru lemn, bandă de montaj, lanțuri, funii și accesorii, funie metalică, kit-uri pentru porți și multe alte produse.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 9 Iun. 2024