Gratis

MERCANTIZOR MULTIBRAND RUTA MOBILA - BUCURESTI, SECTOR 1,6

IMERSIA MULTICHANNEL AGENCY SRL

Candidatul Ideal

- Studii medii finalizate;
- Experienta minim 6 luni pe un post similar;
- Orientarea spre consumator;
- Capacitate de comunicare si relationare;
- Abilitati de vanzare si negociere;
- Spirit de initiativa;
- Atentie la detalii, creativitate, seriozitate.

Descrierea jobului

- Sa asigure aprovizionarea permanenta a rafturilor cu toate produsele CLIENTULUI existente in depozitele magazinului;
- Sa asigure stocul optim de marfa pentru clienti si sa dezvolte relatiile cu acestia (evitare situatii OOS);
- Sa verifice aranjarea produselor in raft in scopul unei bune prezentari a marfii, iar daca intampina greutati sa informeze seful de raion si apoi seful direct;
- Sa verifice termenele de valabilitate ale produselor si sa le expuna in functie de termene (FIFO);
- Sa controleze zilnic existenta etichetelor de pret la raft pentru fiecare produs in parte, pentru a asigura o permanenta concordanta intre pretul produsului expus spre vanzare si eticheta magazinului;

Responsabilitati
- Vei avea trei magazine din Sectorul 1 in grija, cu mers la cate doua dintre acestea in fiecare zi;
- Programul de lucru este de 8 ore/zi, de luni pana vineri si optional sambata 4 ore (platite).

Beneficii
- Salariu motivant;
- Bonus in functie de performanta;
- Decont transport;
- Tichete de masa.

Pentru mai multe detalii va astept apelul la nr: 0751.011.747 - Oltei Radu

Imersia Multichannel Agency este o agentie full services, prezenta pe piata din Romania din anul 2009. Este membra a International Advertising Association (IAA) din 2010. Agentia are un parteneriat cu primul laborator de neuromarketing din Sud-Estul Europei, Buyer Brain. Cu o echipa tanara si devotata, de peste 40 angajati si peste 2.000 de colaboratori, imersia multichannel agency este o companie membra a grupului Whiteland. Activari in-store&out-door, merchandising, organizare evenimente, mistery shopper, cercetare de piata B2B, creatie, DTP, productie sunt doar cateva dintre serviciile prestate de imersia multichannel agency

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 21 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024