Gratis

Medici Specialisti / Primari

VADEMECUM SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Centrul medical Vademecum,sector 2 Bucuresti, cauta medici in specialitatile : cardioloie,medicina interna,neurologie, pentru consultatii in contract CASMB sau in sistem privat cu plata.

Experienta profesionala :
medic specialist sau primar cu sau fara experienta in ambulatoriu de specialitate
experienta anterioara in ambulatoriu de specialitate constituie un avantaj

Modalitati de plata :
salariat sau contract colaborare tip PFI
plata fixa si bonusuri procentuale in functie de activitate

Descrierea jobului

Program :
full time sau part time flexibil
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024