Gratis

Medic Stomatolog

M3 Dent
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Nivel de baza al Limbii Engleze
  • Bune abilitati de comunicare si adaptabilitate
  • Dorinta de dezvoltare continua
  • Abordarea individuala a fiecarui pacient actual si potential al clinicii noastre

Descrierea jobului

Descriere
  • Ingrijirea dentara a pacientilor
Ce oferim?
  • Mediu de lucru prietenos
  • Salariu de inceput excelent
  • Intocmirea unui contract de munca
  • Oportunitate pentru dezvoltare profesionala

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
  • Clinica dentara internationala M3 Dent
  • Oferim servicii dentare cuprinzatoare pentru pacienti din diferite tari, care constau in comunicare, tratament, traducere si transport.
  • Avem formate diferite departamente, fiecare cu propriile responsabilitati.
  • Lucram cu pacienti care vorbesc diferite limbi - vorbim Engleza, Italiana, Franceza, Germana, Spaniola, Romana, Poloneza si Greaca.

Dezvoltare rapida
  • 3 clinici cu 14 laboratoare dentare si 15 birouri
  • Propriul nostru laborator cu o capacitate de producere de peste 500 de dinti pe zi
  • Doar in ultimii 2 ani - peste 2000 de pacienti din diferite tari au inceput tratamentul alaturi de noi
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024