Gratis

Medic dermatolog

ZAEZ SRL

Candidatul Ideal

Medic specialist dermatolog cu sau fără experiență

Descrierea jobului

  • Consultatii prin CAS
  • Servicii - electrocauterizari, dermatoscopie, wood, mici intervenții (se va angaja și medic chirurg pentru colaborare pentru intervențiile chirurgicale
  • Este un plus sa facă excizii dar nu o necesitate
LOCATIE: Sector 3, str Istriei nr 25

Se ofera procent 50% din consultatii si servicii dupa ce se scad consumabilele și cheltuielile aferente.

Firma a fost înființată în urma cu 7 ani. Actual functioneaza cu 3 puncte de lucru: București sector 3, București sector 6 și Craiova.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024