Gratis

MECANIC AUTO

ROMSYSTEMS S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Curs de mecanic auto sau studii tehnice
Experienta service minim 2 ani

Descrierea jobului

Intretinere si reparatie pe partea mecanica (revizii , intretinere, reparatii la subansamblurile autoturismelor etc)
Regleaza mecanismele de directie si de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀franare
Răspunde de termenele de predare
Raspunde de echipamentele si sculele de lucru primite.
Raspunde de echipamentul de lucru.
Respectarea regulilor de securitate si a instructiunilor de lucru

Descrierea companiei

Service auto autorizat RAR ,
prestarea de servicii de reparatii si intretinere autovehicule (AUTOTURISME, AUTOUTILITARE , CAMIOANE , UTILAJE)
Reglaj directie tursme, autoutilitare , camioane 3D.
ITP turisme, autoutilitare , camioane.
Montat anvelope , echilibrat cu laser.
Hotel de anvelope
Anvelope toate tipodimensiunile.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 9 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024