Gratis

Mecanic auto

ATP Motors RO
4 poziții

Candidatul Ideal

- Calificare Mecanic auto;
- Experiența minim 1 an în activitatea de reparatii auto (service auto camioane, reparații);
- Cunoștințe medii de utilizare PC;
- Permis auto;
- Persoana responsabilă, dinamică, cu atitudine pozitivă și capacitate de a se adapta și a acumula informaţii noi în permanenţă;

Descrierea jobului

Efectuează lucrări de reparaţie, în urma unei diagnoze complexe, asupra sistemelor
Cunoașterea tehnică a sistemelor mecanice ale masinilor
Abilități de diagnosticare și rezolvare a problemelor
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe sarcini simultan
Atitudine pozitivă și orientare către rezultate

Suntem o companie dinamică, având obiective, standarde și un mediu de lucru aliniate nivelului european. În cei peste 25 de ani de activitate în domeniul auto, echipa a crescut și s-a dezvoltat odată cu business-ul, astfel că astăzi suntem aproape 400 de angajați în ATP Group. Mai multe linii de business definesc azi afacerea grupului: ATP Trucks, ATP Bus, Stamer - suprastructuri, Hefton - utilaje de construcții/echipamente/ electro și motostivuitoare, Dealership auto prin ATP Motors, ATP Automotive - piese camioane și accesorii.

Avem la îndemână soluția optimă de mobilitate, atat pentru persoane cât și pentru mărfuri!

În concepția noastră, totul ține de încredere. Nimic nu e prea mult, nimic nu e prea greu, iar ceea ce începem ducem la bun sfârșit. Profitul, banii, sunt un mijloc spre scop si nu un scop in sine. Continuăm astfel să dezvoltăm afaceri durabile și profitabile, cu impact pozitiv asupra economei locale și asupra producției auto naționale.

Te invităm să faci parte din echipa ATP Group!
Publicat 29 Febr. 2024 Reactualizat 28 Mart. 2024 Expiră 30 Mart. 2024