Gratis

Mecanic auto - electrician auto

LUCSIB SERVICE S.R.L.

Candidatul Ideal

Angajam mecanic auto.
Angajam electrician auto.
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.
Program de lucru : Luni - Vineri 8.00 - 17.00 ( o ora pauza masa )
Se ofera si tichete de masa in valoare de 40 de lei / zi.
In functie de rezultate, se ofera si alte bonus-uri.

Descrierea jobului

Activități de reparații mecanice și electrice.
Activitati de intretinere auto:
- Înlocuire consumabile filtre, uleiuri, lichide, etc

Service autoturisme si autovehicule comerciale, situat in Sibiu str. Monaco nr. 10.

Efectuam operatii de intretinere si reparatii autovehicule multimarca.

Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 3 Mai 2024