Gratis

Maseur si cosmetician cu experienta - Wow Estetic

BROMADFIT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Te vrem alături de noi daca:
• ​Ești pasionat/ă de frumos;
• Ai abilitați de comunicare și vânzări;
• Te pricepi la postări pe diverse canale de social media;
• Ești vesel/ă, optimist/ă și dornic/ă să faci performanță;
• Ai un aspect fizic placut.

Pentru postul de masaj, remodelare corporală și epilare definitivă, este necesară fie experiența minimă de un an în domeniul masajului, fie absolvirea facultății de Kinetoterapie.

În ceea ce privește epilarea definitivă și remodelarea corporală, nu este necesară experiența. Asigurăm training-uri de specialitate.

Pasiunea pentru poze, video si social media (Facebook, Instagram, Tik-Tok, etc.) va constitui un plus!

Descrierea jobului

• Angajam maseur cu experiență sau absolvent/ă a facultății de Kinetoterapie care să efectueze masaj, tratamente de remodelare corporală și tratamente de epilare definitivă in cadrul Wow Estetic by Fit4You!

• Angajăm cosmetician cu experiență care să efectueze tratamente faciale.

Ambianță placuta, loc de munca luxos și condiții optime pentru a putea evolua.

Oferim training-uri specializate și tratamente estetice gratuite!

Cu o experiență de aproape 5 ani in domeniu, Wow Estetic by Fit4You a adus in Craiova cele mai performante aparate de remodelare corporala, epilare definitiva si tratamente faciale.
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024