Gratis

MARKETING TEAM ASSISTANT

S.C. ROMPAK S.R.L.

Candidatul Ideal

Studii superioare;
Cunostinte foarte bune MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
Fluenta scrisa si verbala in limbile engleza si romana este esentiala;
Persoana comunicativa, energica, bune abilitati interpersonale si de lucru in echipa, autonoma și flexibila;
Capacitatea de a efectua rapoarte si analize aprofundate;
Capacitatea de a gestiona timpul propriu în mod eficient si de a prioritiza;
Atitudine orientata spre client, capacitate de adaptare la cerintele clientului;

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara exclusiv la birou.
Acordarea de suport in desfasurarea activitatilor pentru echipa locala de marketing si vanzari;
Mentinerea relatiilor cu reprezentantii companiei si cu partenerii interni si externi;
Utilizarea surselor interne si externe de date pentru dezvoltarea si actualizarea de rapoarte si analize personalizate;
Asigurarea bunei desfasurari a intalnirilor, sedintelor si gestionarea tuturor activitatilor de protocol;
Gestionarea stocului si comenzilor de consumabile de birou, oferirea de asistenta in organizarea lucrarilor de mentenanta sau reparatii in spatiile de birouri, conform necesitatilor;
Primirea, distribuirea si expedierea corespondentei;
Efectuarea rezervarilor pentru vizitatori si pentru angajatii care pleaca in delegatie;
Efectuarea de traduceri in si din limba engleza;
Centralizarea de informatii din diferite surse (interne sau externe) si sumarizarea lor in vederea utilizarii in diverse actiuni de marketing;
Centralizarea facturilor de servicii si consumabile aferente punctului de lucru.

Beneficii:
Oportunitati de dezvoltare personala si profesionala prin implicarea in proiecte;
Abonament servicii medicale;
Abonament biblioteca Bookster;
Alte beneficii vor fi detaliate in cadrul interviului de recrutare.

Pak Group, prin brandul Pakmaya, este unul dintre producatorii de top de drojdie din lume, atingand o capacitate de productie echivalenta a 250,000 tone drojdie proaspata, cu o crestere continua din 1973.
Rompak parte din Pak Group – singura fabrica de drojdie din Romania – a luat nastere prin constructia fabricii de la
Pascani, jud. Iasi in 1994.
Dupa debutul din 1998 cu poductia de drojdie proaspata Pakmaya, ROMPAK a dezvoltat si o
facilitate de productie pentru amelioratori, premixuri, creme si alte produse destinate consumatorilor
industriali, care a generat un portofoliu complet de solutii pentru panificatie si patiserie. In timp a fost
creeata si lansata si o gama de produse destinata consumatorilor casnici, la care se adauga constant
noi produse.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024