Gratis

Marketing Assistant

BOOKZONE S.R.L.

Candidatul Ideal

Te așteptăm în echipa Bookzone dacă ai:
  • Minim 1 an experiență în marketing sau publicitate.
  • Studii superioare (un plus dacă sunt în domeniul marketingului).
  • O bună înțelegere a canalelor de marketing online și offline.
  • Experiență de lucru de echipă.
  • Abilități foarte bune de comunicare
  • Capacitate de planificare, organizare și monitorizare a resurselor, în vederea atingerii obiectivelor setate.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilitățile tale?
  • Să îndeplinești sarcini administrative zilnice de suport în departamentul de marketing.
  • Să susții managerul ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂direct în realizarea activităților de marketing.
  • Să oferi asistență la elaborarea campaniilor de promovare din mediul online.
  • Să oferi asistență în organizarea de evenimente fizice, lansări de carte și orice alt eveniment marca Bookzone.
  • Să te asiguri de păstrarea unui parteneriat eficient cu diverșii colabatori externi ai departamentului de marketing (fie că vorbim de influenceri sau afiliați).

Ce îţi oferim noi?
  • Un mediu de lucru extrem de plăcut, dinamic
  • Un salariu motivant
  • Bonusuri în funcție de implicare și rezultate
  • Decontul abonamentului /transportului
  • Tichete de masă
  • Abonament rețea privată de sănătate
  • Proiecte interesante şi posibilităţi de dezvoltare a cariere

La Bookzone, vei găsi un sediu modern, beneficii atractive și, mai ales, o echipă de oameni ambițioși gata să te ajute să-ți construiești cariera pe care ți-o dorești.
Avem încredere în potențialul tuturor celor care ni se alătură, așa că, dacă ai planuri mari pentru viitorul tău, îți vom oferi sprijinul și îndrumarea de care ai nevoie pentru le transforma în realitate.

Depune-ţi CV-ul la adresa: mihaela@bookzone.ro şi vino să ne cunoaştem!

Descrierea companiei

NE MĂRIM ECHIPA !

Prezența ON SITE. Angajare Full time.

Editura Bookzone caută un un asistent de marketing care nu se teme de provocări profesionale și care se regăsește într-un mediu de lucru dinamic.
În doar 8 ani de la înființare am luat cu asalt piața de carte din România, urcând până pe locul 3 în topul editurilor, și nu ne oprim aici. Vrem să devenim o fabrică de bestsellere și să schimbăm astfel statisticile privind consumul de carte al românilor.
Rezultatele extraordinare obținute, printre care cel mai vândut titlu din România în primul an de la lansare, ne-au ajutat să atragem în portofoliul nostru atât cei mai bine vânduți autori din România și cele mai cunoscute personalități, cât și unele dintre cei mai apreciate titluri din străinătate. Nu am fi reușit această ascensiune fără o echipă dinamică și motivată, care să evolueze încontinuu.
Dacă eşti cu adevărat pasionat de cărţi şi vrei să te implici în proiecte îndrăzneţe, atunci eşti foarte aproape să faci parte din echipa noastră.

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024