Gratis

Manipulant marfuri - coletare

Motoreco Parts SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent de studii medii;
  • Angajam lucratori cu sau fara experienta;
  • Atentie la detalii, seriozitate, responsabilitate;
  • Bune abilitati de comunicare si organizare, tenacitate si promptitudine.

Descrierea jobului

  • Preia marfa de la raft si o duce in zona de ambalare;
  • Verifica produsele care urmeaza a fi ambalate;
  • Ambaleaza coletele pentru expediere conform comenzilor;
  • Aranjeaza marfa pe rafturi in depozit;
  • Participa la inventar atunci cand este necesar.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Contract de munca perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Mediu de lucru stabil, dinamic.

Posturile sunt pentru locatia din Str. Drumul Gilaului Nr.44-50, sector 4

AutoEco este unul dintre cele mai mari magazine online de piese auto, cu milioane de produse si o vechime in domeniu de peste 16 ani.

Echipa AutoEco si-a luat angajamentul sa dezvolte continuu magazinul auto online pentru ca alegerea si comercializarea produselor auto sa se realizeze cat mai eficient.
Autoeco este marca inregistrata a Motoreco Parts SRL.

Prin transmiterea datelor dumneavoastra personale consimtiti si va exprimati acordul prin care acestea să fie prelucrate de Motoreco Parts SRL, în scopul înregistrării formularului și solutionarii solicitării dumneavoastra.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024